hrvatski programi, 21.04.
Odaberite dan:  danas  | sutra  | srijeda  | četvrtak  | petak  | subota  | nedjelja  | ponedjeljak
Doba dana:  trenutno  | ujutro  | prijepodne  | popodne  | navečer  | ponoć
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
04:09
Abeceda zdravlja (R)
04:19
Abeceda zdravlja (R)
04:29
Ekumena (R)
religijski program
05:00
Hrvatska uživo (R)
lifestyle magazin
06:01
serija

Ljubav u zaleđu
dramska serija
06:52
Iza ekrana (R)
zabavni program
07:25
TV kalendar
07:36
Paklena potjera
vestern
09:03
Normalan život
09:50
Vijesti iz kulture
10:00
Vijesti
10:10
Vrijeme
10:18
Subotom ujutro
12:00
Dnevnik
12:15
sport

Sport
12:18
Vrijeme
12:24
TV kalendar
12:35
Veterani mira
kulturni magazin
13:21
Duhovni izazovi
lifestyle magazin
13:53
Prizma
kulturni magazin
14:40
Kućni ljubimci
emisija o kućnim ljubimcima
15:16
film

Beskućnica na Harvardu
drama
16:44
serija

I to je Hrvatska
dokumentarna serija
17:00
Vijesti
17:10
Vrijeme
17:14
serija

Indijski ocean sa Simonom Reeveom
dokumentarna serija
18:13
Manjinski Mozaik
obrazovni film
18:32
Lijepom našom
kulturni magazin
19:30
Dnevnik
19:57
sport

Sport
20:02
Vrijeme
20:05
Loto 7/39
20:11
Zvijezde pjevaju
show program
21:56
serija

Svršetak parade
televizijska serija
22:58
Dnevnik
23:18
sport

Sport
23:21
Vrijeme
23:23
Vijesti iz kulture
23:36
film

Malcolm X
drama
04:53
Turistička klasa (R)
05:21
serija

Alisa, slušaj svoje srce
igrana serija
06:03
serija

Alisa, slušaj svoje srce
igrana serija
06:46
serija

Dim, dam, dum
animirana serija
06:51
serija

Wot wot's
animirani film
07:01
Priče za sva vremena, crtana serija
07:15
serija

Matkova čudovišta
animirana serija
07:27
serija

Linus i prijatelji
teen. serija
07:54
TV vrtić
zabavni program
08:06
Orlova obitelj: Gužva u gnijezdu
08:09
Vedranovi velikani
zabavni program
08:20
Babybonus
propagandni film
08:51
film

Čarobna stijena
drama
10:22
serija

Mjesto pod suncem - ostati ili otići
dokumentarna serija
11:11
serija

Kroz tvoje oči
dokumentarna serija
11:45
serija

Dolina sunca
televizijska serija
12:33
Rođeni prvak
drama
14:08
Obrtnik i partner
propagandni film
14:38
Hot Spot: Nola - Nikad
14:45
serija

Simpsoni
crtana serija
15:07
serija

Novi klinci s Beverly Hillsa
igrana serija
15:48
serija

Puni krug
znanstveno-popularna serija
16:19
Garaža
glazbena emisija
16:50
serija

Top Gear
dokumentarna serija
17:55
Rukomet - Prijateljska utakmica (ž)
19:31
TV vrtić (R)
zabavni program
19:43
Orlova obitelj (R)
19:46
Vedranovi velikani (R)
zabavni program
20:03
film

Zvjezdani ratovi: Osveta Sitha
pustolovni film
22:23
film

Ambasador
dokumentarni film
23:58
Izbor za barmena godine
00:25
serija

Nijemi svjedok
televizijska serija
04:40
Ezo TV
zabavni program
05:25
Dnevnik Nove TV (R)
06:20
serija

Sjajna vremena
humoristična serija
07:05
serija

Sjajna vremena
humoristična serija
07:55
serija

Lego Ninjago
animirana serija
08:20
serija

Peppa Pig
crtana serija
08:35
serija

Traktor Tom
animirana serija
08:50
serija

Mia i ja
animirana serija
09:15
serija

Pčelica Maja
animirana serija
10:00
TV izlog
10:15
serija

Bumerang TV (R)
humoristična serija
11:05
serija

Bumerang TV (R)
humoristična serija
12:05
serija

Christopher Columbus
igrana serija
15:00
Provjereno (R)
lifestyle magazin
16:05
inMagazin vikend
show magazin
16:45
Celebrity Masterchef (R)
kulinarski show
17:00
Vijesti Nove TV
17:10
Celebrity Masterchef (R)
kulinarski show
19:15
Dnevnik Nove TV
20:05
serija

Lud, zbunjen, normalan
humoristična serija
20:45
film

Sve za lovu
komedija
22:30
film

Gospodar prstenova: Povratak kralja
pustolovni film
05:45
RTL Danas - RTL Vijesti (R)
06:30
serija

Phineas i Ferb
animirana serija
07:50
serija

Sofija Prva
animirana serija
08:20
Učilica
kviz show
08:55
TV prodaja
09:10
serija

Galileo (R)
znanstveno-popularna serija
10:05
RTL Hotspot
zabavni magazin
10:50
TV prodaja
11:05
serija

Malcolm u sredini
humoristična serija
11:30
serija

Malcolm u sredini
humoristična serija
12:00
serija

Malcolm u sredini
humoristična serija
12:30
TV prodaja
12:45
film

Kralj Arthur (R)
povijesni pustolovni film
15:10
film

Madison
drama
16:30
RTL Danas - RTL Vijesti
16:40
film

Madison
drama
17:25
Jezikova juha
gastro reality
18:30
RTL Danas - RTL Vijesti
19:15
RTL Vrijeme
19:20
serija

Galileo
znanstveno-popularna serija
20:05
film

Shrek Treći
animirani film
21:55
film

Asterix na Olimpijskim igrama
pustolovni film
00:15
film

Teksaški masakr motornom pilom: Početak
horor
06:20
serija

Ljubav bez granica
dramska serija
07:05
serija

Ljubav bez granica
dramska serija
07:50
Kod Ane
kulinarski show
08:30
TV izlog
08:50
film

Dvostruki dobitak
animirani film
10:05
serija

Jagodica Bobica
dječji program
10:30
serija

Jumanji
animirana serija
10:50
TV izlog
11:05
serija

Puna kuća (R)
humoristična serija
11:30
serija

Puna kuća
humoristična serija
12:05
TV izlog
12:20
serija

Dawson's Creek
humoristična serija
13:10
serija

Dawson's Creek
humoristična serija
14:00
serija

Slatke male lažljivice
dramska serija
14:45
TV izlog
15:00
serija

Naša mala klinika (R)
humoristična serija
15:45
TV izlog
16:00
serija

Naša mala klinika
humoristična serija
16:50
20 načina za uređenje
lifestyle magazin
17:35
Kod Ane (R)
kulinarski show
18:20
film

Preko pruge
drama
20:00
serija

Živa meta
akcijska serija
20:50
serija

Živa meta
akcijska serija
21:40
serija

Naša mala klinika
humoristična serija
22:25
serija

Naša mala klinika
humoristična serija
23:10
serija

Svi biseri mog starog (R)
humoristična serija
23:40
serija

Posjetitelji
znanstveno-fantastični serija
00:20
serija

Posjetitelji
znanstveno-fantastični serija
07:10
serija

Zabranjena ljubav
dramska serija
07:35
serija

Zabranjena ljubav
dramska serija
08:00
serija

Zabranjena ljubav
dramska serija
08:30
Večera za 5
gastro reality
09:20
Večera za 5
gastro reality
10:05
TV prodaja
10:20
Večera za 5
gastro reality
11:10
TV prodaja
11:25
Večera za 5
gastro reality
12:10
Večera za 5
gastro reality
13:05
TV prodaja
13:20
serija

David Rocco: Dolce Vita
znanstveno-popularna serija
13:45
serija

David Rocco: Dolce Vita
znanstveno-popularna serija
14:05
In Dizajn s Mirjanom Mikulec (R)
lifestyle magazin
14:40
TV prodaja
14:55
serija

Uvod u anatomiju
dramska serija
15:35
serija

Uvod u anatomiju
dramska serija
16:15
Automagazin - Grip (R)
automagazin
17:15
serija

Moderna čuda
dokumentarna serija
18:15
serija

Moderna čuda
dokumentarna serija
19:05
serija

Policijska patrola
dokumentarna serija
20:00
Top.HR
glazbena emisija
21:15
serija

Chuck
akcijska serija
22:15
serija

Chuck
akcijska serija
23:05
film

Posljednja stanica za Paula
komedija
00:45
serija

Rat u kući (R)
igrana serija
06:52
Radost muziciranja
glazbena emisija
07:38
serija

U potrazi za svetim
dokumentarna serija
08:30
Korizma u Rogotinu
etno emisija
09:01
film

Noć i grad
triler
10:36
serija

Veliki koraljni greben
dokumentarna serija
11:28
Aleksander se seli, finski dokumentarni film
11:43
Jedan otok, jedan đak
dokumentarni film
12:10
Direkt
dokumentarni film
12:38
Garaža
glazbena emisija
13:08
Glazbeni specijal (R)
zabavni program
13:39
serija

Vegetarijanka u inozemstvu
dokumentarna serija
14:02
serija

Antologija Dramskog programa: Diogeneš (R)
dramska serija
14:48
Fotografija u Hrvatskoj
14:57
film

Detektiv XXL: Pokretna meta
akcijska komedija
16:27
Posebni dodaci
16:54
serija

Živjeti u velegradu
dokumentarna serija
17:48
serija

Kontinenti u pokretu
dokumentarna serija
18:42
Koncert
glazbena emisija
19:30
Međučin
umjetnički program
21:00
serija

Kraljeva igra
mini-serija
21:56
25. sat
dokumentarni film
22:12
film

Oči u tami
drama
23:45
film

Noć i grad (R)
triler
06:55
Bez komentara: Houston požar
07:00
Vijesti
07:05
Poligraf
07:55
Dokumentarna reportaža
08:00
Vijesti
08:05
Izlaz broj 4
08:34
Vrijeme RH
08:35
Bez komentara
08:38
Vrijeme EU
08:40
Vijesti iz kulture
08:47
Bez komentara
08:50
Eurovijesti
08:55
Poslovne vijesti
08:57
Bez komentara
09:00
Vijesti
09:05
Branino blago
09:53
Vrijeme RH
09:54
Bez komentara
09:58
Vrijeme EU
10:00
Vijesti
10:06
Studio 4
11:00
Vijesti
11:10
Vrijeme RH
11:11
Bez komentara
11:14
Vrijeme EU
11:15
Eurovijest
11:20
Pola ure kulture
11:48
Vijesti iz kulture
11:56
Bez komentara
12:00
Dnevnik
12:15
Vrijeme RH
12:16
Bez komentara
12:18
Vrijeme EU
12:20
Znanstveni krugovi
12:50
Dokumentarna reportaža
13:00
Vijesti
13:10
Govornica
13:30
Intervju tjedna
14:00
Vijesti na stranom jeziku
14:05
Sport
14:10
Vrijeme RH
14:11
Bez komentara
14:14
Vrijeme EU
14:15
DW: Global 3000
14:41
Dokumentarna reportaža
14:55
Eurovijesti
15:00
Vijesti
15:05
Vrijeme RH - sutra
15:06
Bez komentara
15:09
Vrijeme EU - sutra
15:10
Dalekozor
15:25
Dokumentarna reportaža
15:30
Izlaz broj 4
16:00
Vijesti
16:05
Ključ u ruke
16:30
Manjinski mozaik: Različite priče slične sudbine
16:45
Puni krug
17:00
Vijesti
17:10
Prizma
17:55
Dokumentarna reportaža
18:00
Vijesti
18:10
DW: Shift
18:25
Paralele
18:55
Dokumentarna reportaža
19:00
Vijesti
19:05
TV Student
19:25
Vrijeme RH - sutra
19:26
Bez komentara
19:29
Vrijeme EU - sutra
19:30
Dnevnik
19:58
Bez komentara
20:00
Vijesti na stranom jeziku
20:05
Normalan život
20:55
Dokumentarna reportaža
21:00
Vijesti
21:15
Vrijeme RH - sutra
21:16
Bez komentara
21:19
Vrijeme EU - sutra
21:20
Eurovijesti
21:25
Dokumentarna reportaža
21:30
Alpe-Dunav-Jadran
22:00
Vijesti
22:05
Konzervirani snovi
22:57
Vrijeme RH - sutra
22:58
Bez komentara
22:59
Vrijeme EU - sutra
23:00
Vijesti
23:05
Veterani mira
23:52
Infokanal
07:00
Vijesti (R)
07:24
Pregled programa
07:25
Popevke i štikleci (R)
08:25
Školska liga (R)
09:00
Markov Trg (R)
10:00
Euroboxx
10:30
Putomania
11:00
1X2
12:00
Pregled programa
12:01
Dom2 (R)
12:30
Iza kamere (R)
13:00
Otvoreno nebo (R)
13:30
Mirovinski odrezak (R)
14:00
Nacionalne manjine (R)
14:29
Pregled programa
14:30
Autoservis (R)
15:00
Novi milenij
15:30
Suncica
16:15
Glazbena zona
16:30
Najbolje od Svakodnevnog
17:30
Kronike Velike Gorice (R)
18:00
Glazbena zona
18:30
Trenutak istine (R)
show program
19:00
Vijesti
19:24
Pregled programa
19:25
Dali B. Show (R)
20:00
Popevke i štikleci
21:00
Iza kamere
21:30
Celebrity makeover
22:00
Vijesti (R)
22:25
Podebljaj do 11 (R)
23:00
Nera
05:00
Odjavna špica
05:02
Videostranice
06:58
Najavna špica
07:00
Glazbeni trenutak
07:30
I Z L O G
08:00
Dječja TV
11:00
I Z L O G
11:30
Pjesmom te zovem (R)
13:30
Naša mala farma (R)
14:00
I Z L O G
14:30
Riječ Života (R)
15:00
Fio Show (R)
17:15
I Z L O G
17:30
Srce Hrvatske
17:55
Zagrljaj ljepote
18:40
Obzori
18:59
Info
19:00
Serbus Zagreb
19:30
I Z L O G
20:00
Groznica subotnje večeri
22:55
Na kraju dana
23:00
Arka
07:00
Jutarnji express
08:05
Bctv
08:20
Dnevnik (R)
08:55
Bctv
09:10
Zeekov svijet životinja
09:40
TV Shop
09:55
U zdrav mozak
10:25
Bctv
10:40
Automobili klasici
11:10
Bctv
11:25
Hakeri
12:25
Bctv
12:45
Vijesti MrezaZG (R)
13:15
Lamon
13:30
Veliki događaji
14:05
TV Shop
14:20
Životni trag (R)
14:55
Bctv
15:10
Gradska špica (R)
15:45
TV Shop
16:00
Pravi kut (R)
17:00
Ekstravagantno i luksuzno
17:30
Pod brajde
18:00
Vijesti MrezaZG
18:25
Effectus-politika kvalitete
18:30
Zelena patrola
19:00
17.proljetni bjelovarski sajam
19:40
Bctv
20:05
Ni mi je jasno
21:00
Dnevnik
21:30
Zrcalo
22:00
Spartak- Osveta
23:00
Zapisano u zvijezdama
05:15
Dnevnik+ (R)
05:35
Spotovi
06:15
Dnevnik (R)
06:40
Top shop
07:00
Vijesti
07:05
Top shop
07:20
Dj Trend
08:00
Vijesti (R)
08:05
Dj Trend
08:15
Puls grada
08:30
Dj Trend
09:00
Godovi života
09:30
Vijesti (druge)
09:35
Dj Trend
10:10
Top shop
10:30
Vijesti (druge) (R)
10:35
Dj Trend
11:00
Puls grada
11:15
Moja Istra (R)
12:15
Dj Trend
13:00
Uzavrela točka (R)
14:00
Vijesti (popodnevne)
14:05
Puza za film (R)
14:35
Spotovi
14:45
Top shop
15:00
Vijesti (popodnevne) (R)
15:10
Županijska slagalica (R)
16:00
Vijesti (druge popodnevne)
16:10
Snaga molitve
17:00
Vijesti (druge popodnevne) (R)
17:10
TV tjedan
18:10
Šumski kuhar (R)
18:45
Puls grada
19:00
Žumberački zov
19:45
Spotovi
20:15
Dnevnik
20:40
S obala rijeka (R)
21:30
Pokupska kronika
22:15
Dnevnik+
22:35
Spotovi
23:35
Dnevnik
00:00
Dj Trend
10:00
Exkluziv TABLOID
10:40
Zabranjena ljubav (R)
11:10
Studio 45 (R)
11:40
TV prodaja
12:00
Sanja talk show (R)
12:55
TV prodaja
13:10
Prijatelj na kvadrat (R)
14:15
TV prodaja
14:30
Exkluziv tabloid (R)
15:10
TV prodaja
15:25
Večera za pet
15:55
TV prodaja
16:10
Studio 45
16:50
TV prodaja
17:05
Divlja ruža
17:55
TV prodaja
18:10
Sudnica
19:05
Sanja talk show
20:00
RTL danas
20:45
Retromanija
22:40
RTL danas (R)
23:25
CSI (R)
00:10
CSI
00:50
Kraj programa
04:00
Poslovne priče: Poliklinika Analiza
04:11
Poslovne priče: Moto Ogi
04:17
Poslovne priče: Piccadilly club
04:21
FullBusiness
04:26
Webshop
04:30
Pauza: Duilovo
04:43
Webshop
04:45
Edukacija
04:46
PP
04:50
Poslovne priče: KUD Ante Zaninović
05:00
Poslovne priče: Yamaha Pribudić Borčić
05:06
FullBusiness
05:12
Webshop
05:16
Pauza: Kukuzovac
05:34
Webshop
05:36
Edukacija
05:37
PP
05:41
Poslovne priče: Matica
05:49
Poslovne priče: Hrvatski Kolač
05:56
Poslovne priče: Herus FullBusiness
05:59
FullBusiness
06:04
Webshop
06:08
Pauza: Duilovo
06:21
Webshop
06:24
Edukacija
06:25
PP
06:29
Poslovne priče: Kovinoelektra
06:37
Poslovne priče: Kragić
06:44
Poslovne priče: Prirodni Tim
06:48
FullBusiness
06:54
Webshop
06:58
Pauza: Kukuzovac
07:16
Webshop
07:18
Edukacija
07:19
PP
07:23
Poslovne priče: Hotel Luxe
07:31
Poslovne priče: The Box
07:38
Poslovne priče: Žrnovski sajam
07:43
FullBusiness
07:48
Webshop
07:52
Pauza: Duilovo
08:05
Webshop
08:07
Edukacija
08:08
PP
08:12
Poslovne priče: Security Bilić - Erić
08:20
Poslovne priče: Robna kuća Rijeka
08:28
Poslovne priče: 3D Studio
08:33
FullBusiness
08:38
Webshop
08:43
Pauza: Kukuzovac
09:01
Webshop
09:03
Edukacija
09:04
PP
09:07
Poslovne priče: Astro - kozmetika
09:15
Poslovne priče: Cvjećarna Mis
09:23
Poslovne priče: Fusion Excel
09:28
FullBusiness
09:34
Webshop
09:38
Pauza: Duilovo
09:50
Webshop
09:53
Edukacija
09:54
PP
09:58
Poslovne priče: Brodoplast Split
10:09
Poslovne priče: Dump
10:15
FullBusiness
10:20
Webshop
10:25
Pauza: Kukuzovac
10:43
Webshop
10:45
Edukacija
10:46
PP
10:49
Poslovne priče: Naprijed Sinj
11:01
Poslovne priče: Mali Luka
11:06
FullBusiness
11:12
Webshop
11:16
Pauza: Duilovo
11:29
Webshop
11:31
Edukacija
11:32
PP
11:36
Poslovne priče: Poliklinika Analiza
11:47
Poslovne priče: Moto Ogi
11:53
Poslovne priče: Piccadilly club
11:56
FullBusiness
12:02
Webshop
12:06
Pauza: Kukuzovac
12:24
Webshop
12:27
Edukacija
12:28
PP
12:31
Poslovne priče: KUD Ante Zaninović
12:41
Poslovne priče: Yamaha Pribudić Borčić
12:47
FullBusiness
12:52
Webshop
12:56
Pauza: Duilovo
13:09
Webshop
13:11
Edukacija
13:13
PP
13:16
Poslovne priče: Matica
13:25
Poslovne priče: Hrvatski Kolač
13:31
Poslovne priče: Herus FullBusiness
13:35
FullBusiness
13:40
Webshop
13:44
Pauza: Kukuzovac
14:02
Webshop
14:05
Edukacija
14:06
PP
14:09
Poslovne priče: Kovinoelektra
14:17
Poslovne priče: Kragić
14:25
Poslovne priče: Prirodni Tim
14:29
FullBusiness
14:34
Webshop
14:38
Pauza: Duilovo
14:51
Webshop
14:54
Edukacija
14:55
PP
14:58
Poslovne priče: Hotel Luxe
15:07
Poslovne priče: The Box
15:14
Poslovne priče: Žrnovski sajam
15:18
FullBusiness
15:24
Webshop
15:28
Pauza: Kukuzovac
15:46
Webshop
15:49
Edukacija
15:50
PP
15:53
Poslovne priče: Security Bilić - Erić
16:01
Poslovne priče: Robna kuća Rijeka
16:08
Poslovne priče: 3D Studio
16:14
FullBusiness
16:19
Webshop
16:23
Pauza: Duilovo
16:36
Webshop
16:38
Edukacija
16:39
PP
16:43
Poslovne priče: Astro - kozmetika
16:51
Poslovne priče: Cvjećarna Mis
16:58
Poslovne priče: Fusion Excel
17:04
FullBusiness
17:09
Webshop
17:14
Pauza: Kukuzovac
17:32
Webshop
17:34
Edukacija
17:35
PP
17:38
Poslovne priče: Brodoplast Split
17:50
Poslovne priče: Dump
17:56
FullBusiness
18:01
Webshop
18:05
Pauza: Duilovo
18:18
Webshop
18:20
Edukacija
18:21
PP
18:25
Poslovne priče: Naprijed Sinj
18:36
Poslovne priče: Mali Luka
18:42
FullBusiness
18:48
Webshop
18:52
Pauza: Kukuzovac
19:10
Webshop
19:12
Edukacija
19:13
PP
19:17
Poslovne priče: Poliklinika Analiza
19:27
Poslovne priče: Moto Ogi
19:33
Poslovne priče: Piccadilly club
19:37
FullBusiness
19:42
Webshop
19:46
Pauza: Duilovo
19:59
Webshop
20:02
Edukacija
20:03
PP
20:07
Poslovne priče: KUD Ante Zaninović
20:17
Poslovne priče: Yamaha Pribudić Borčić
20:23
FullBusiness
20:28
Webshop
20:33
Pauza: Kukuzovac
20:51
Webshop
20:53
Edukacija
20:54
PP
20:58
Poslovne priče: Matica
21:06
Poslovne priče: Hrvatski Kolač
21:13
Poslovne priče: Herus FullBusiness
21:16
FullBusiness
21:22
Webshop
21:26
Pauza: Duilovo
21:39
Webshop
21:41
Edukacija
21:42
PP
21:46
Poslovne priče: Kovinoelektra
21:54
Poslovne priče: Kragić
22:01
Poslovne priče: Prirodni Tim
22:06
FullBusiness
22:11
Webshop
22:15
Pauza: Kukuzovac
22:33
Webshop
22:36
Edukacija
22:37
PP
22:40
Poslovne priče: Hotel Luxe
22:48
Poslovne priče: The Box
22:56
Poslovne priče: Žrnovski sajam
23:00
FullBusiness
23:05
Webshop
23:09
Pauza: Duilovo
23:22
Webshop
23:25
Edukacija
23:26
PP
23:30
Poslovne priče: Security Bilić - Erić
23:38
Poslovne priče: Robna kuća Rijeka
23:45
Poslovne priče: 3D Studio
23:50
FullBusiness
23:56
Webshop
00:00
Pauza: Kukuzovac
00:18
Webshop
00:20
Edukacija
00:21
PP
00:25
Poslovne priče: Astro - kozmetika
00:32
Poslovne priče: Cvjećarna Mis
00:40
Poslovne priče: Fusion Excel
00:46
FullBusiness
00:51
Webshop
00:55
Pauza: Duilovo
09:00
Novi milenij (R)
09:30
Dom 2 (R)
10:00
Tv prodaja
10:20
Djecja tv
11:20
Andeoska kuhinja (R)
12:00
Podnevne vijesti
12:30
Music play
12:45
Tv prodaja
13:15
Auto servis (R)
13:45
Planet Croatia (R)
14:15
Dom 2 (R)
14:45
Tv prodaja
15:00
Grom u raju (R)
16:00
Razglednice!
16:10
Tv prodaja
16:20
Top destinacije
16:45
Tjedni pregled
17:45
Tv prodaja
18:00
Ocima žene (R)
18:30
Od malih nogu
19:00
Središnje vijesti
19:20
Tv prodaja
19:35
Music play
20:10
Vox top lista
21:30
Get report
22:00
Bujica
23:00
Arka
14:00
TV prodaja
14:30
Kvarat do 6 (R)
15:20
TV prodaja
15:50
Extravagant (R)
16:35
TV prodaja
17:00
Pressjek (R)
18:00
TV prodaja
18:20
Dom & stil
19:00
Vijesti
19:20
Kanal Ri Classic
20:00
Top destinacije
20:25
Zajedno
21:00
Večernja škola
22:00
Vijesti (R)
22:15
Dali B. show
23:00
Zapisano u zvijezdama
12:15
TV prodaja
13:00
Karte na stol (R)
14:00
Slavonsko veselje (R)
15:30
Bujica Velimira Bujanca (R)
16:30
Zlato ravnica (R)
17:00
Dom2
17:40
TV izlog - Bestseller TV
18:00
Dnevnik OSTV
18:25
TV izlog - Bestseller TV
18:30
Kronika hrvatskog Podunavlja
19:00
Lathatarok (Horizonti)
19:30
City Music
20:00
Osijek info
20:30
Slavonsko veselje
23:00
Dnevnik OSTV (R)
23:20
Zapisano u zvijezdama
07:30
TV prodaja
07:45
TV prodaja
08:00
Dječja TV
11:00
Vježbom u bolji dan!
11:15
TV prodaja
11:30
Mali oglasi
12:00
Evangeličke minute (R)
12:10
TV prodaja
12:25
Mali oglasi
12:40
Videostranice, obavijesti i informacije
13:00
Veliko platno
13:30
TV prodaja
14:00
Decibel
15:30
TV prodaja
15:45
Glazbena arena (R)
16:30
Mali oglasi
17:00
Hrana i Vino
18:00
SB info
18:25
TV prodaja
18:40
Mali oglasi
18:45
TV prodaja
19:00
SB info
19:20
Mali oglasi
20:00
SB info
20:30
Slavonsko veselje
22:00
SB info
22:35
Zapisano u zvijezdama
07:00
Jutarnji express
08:05
Bctv
08:20
Dnevnik (R)
08:55
Bctv
09:10
Zeekov svijet životinja
09:40
TV Shop
09:55
U zdrav mozak
10:25
Bctv
10:40
Automobili klasici
11:10
Bctv
11:25
film

Hakeri
triler
12:25
Bctv
12:45
Vijesti (R)
13:15
Lamon
13:30
Veliki događaji
14:05
TV Shop
14:20
Stisak (R)
14:55
Bctv
15:10
Konsenzus (R)
15:45
TV Shop
16:00
Pravi kut (R)
17:00
Ekstravagantno i luksuzno
17:30
Čakalica
18:00
Vijesti
18:25
Effectus-politika kvalitete
18:30
Zelena patrola
19:00
17. proljetni bjelovarski sajam
19:40
Bctv
20:05
Ni mi je jasno
21:00
Dnevnik
21:30
film

Zrcalo
drama
22:00
serija

Spartak
igrana serija
23:00
Zapisano u zvijezdama
09:00
Dječja TV
12:00
Tamburaški glazbeni program
14:30
Uživanje u svakodnevnom životu
15:00
Zdrav život (R)
16:00
Glagoljica (R)
17:00
Otvoreno nebo (R)
18:00
Otvoreni studio (R)
18:30
Dravataj
19:15
Pravi igrači
20:10
Vijesti
20:35
TV tjednik
21:00
Ritam grada
22:00
Into music
23:10
Vijesti (R)
10:30
TV prodaja
11:35
Putujmo regijom (R)
12:35
TV prodaja
13:25
Putujmo regijom (R)
13:55
TV prodaja
15:55
Petkom iskreno (R)
17:00
TV prodaja
18:00
Naša dica
18:30
Celebrity make over
19:00
Planet Croatia
19:30
Info Istra
20:05
Tjednik
20:30
I fest
21:00
Video Istra
21:30
Tjednik (R)
22:00
Cenzura
23:00
Celebrity make over (R)
23:35
Putomanija
00:00
Odjavna špica
09:00
Ćakula na Jadranu
11:00
1X2
12:00
Videostranice, obavijesti i informacije
12:15
Teletrgovina izlog
12:30
Panorama makarske rivijere (R)
13:00
Anđeoska kuhinja
13:30
Zemlja čudesa (R)
14:15
Teletrgovina izlog
14:50
Dica sritnih lica
15:30
Agro svijet (R)
16:15
Cenzura (R)
talk show
17:15
Shalsha
17:45
Auto moto nautic vision (R)
18:20
Radosna vijest (R)
18:50
Pressica
talk show
20:00
Zajedno
20:30
Na prvoj crti
21:15
Iz prve ruke
21:30
Pogled s Markovog trga
22:30
Sedmica
23:10
Nera
07:28
Najava programa
07:30
VTV dnevnik (R)
07:55
Iz prošlosti
08:00
Eurobox
08:30
TV prodaja
08:45
Moja Istra
09:25
Zajedno
09:52
Mali oglasi
10:00
Okrutna ljubav
12:15
TV prodaja
12:30
Hrana i vino
13:00
24 sata vijesti
13:15
TV prodaja
13:30
Kratki rezovi (R)
14:00
TV prodaja
14:15
Kajkavci
14:45
Tajne uspjeha (R)
15:15
TV prodaja
15:30
Kutionica (R)
16:15
Mali oglasi
16:25
Popevke i štikleci (R)
17:25
TV prodaja
17:40
TV obločec
18:10
Vjera i nada
18:40
VTV dnevnik
19:00
Iz prošlosti
19:10
24 sata vijesti
19:35
Mali oglasi
19:45
TV razglednica
20:00
Iz fundusa galerije Ge Ra Ma (R)
20:05
Dali B. show
20:40
Iz fundusa galerije Ge Ra Ma
20:45
Shift
21:00
Koncert
22:25
Mali oglasi
22:30
VTV dnevnik (R)
22:55
Iz prošlosti (R)
23:00
Mali oglasi
23:10
Nera
08:00
Nekad davno (R)
09:00
E-medicina uz jutarnju kavu
10:00
B.P. Pressica (R)
11:00
1x2
12:00
Videostranice
15:00
Igrani film (R)
16:30
Zajedno
17:00
S.R.A.Z.
18:00
Objektiv
19:00
Dnevnik
19:25
U srcu Europe
19:30
Ritam mladih
20:00
Kulturno blago: Šokački cvit, Županja 2014. (II. dio)
21:40
Dnevnik (R)
22:05
Izvoru se svome vrati (R)
23:10
Nera
04:23
Meditacija: Posvuda cvjeta
04:58
Zbivanja
05:08
Koncerti klasične glazbe u Altfeldu
06:15
Njega životinja
06:50
Svježi u dan - tjelovježba
07:09
Meditacija: Posvuda cvjeta
07:49
Svježi u dan - tjelovježba
08:09
Lisac Lukavko
08:29
Gulaš s krumpirom i palentom i brzi desert
08:49
Koža - čudo prirode
09:14
Vitamin D
09:43
Reinkarnacija - Milosrdni dar života
10:34
Životinje pokazuju suosjećanje
10:55
Menu Provenzale
11:26
Alzheimerova bolest i demencija - kako mozak održati u formi
11:59
Zbivanja
12:21
Koncerti klasične glazbe u Altfeldu
13:11
Četveronožni gradski pomoćnici dobivaju naknadu za rad
13:45
Epigenetika
14:15
Pogledaj me u oči
14:33
U šetnji s Heinrichom Benjesom
15:05
Konzumiranje mesa i obolijevanje od tumora
15:40
Gabriele Zaklada - vlast Donje Franačke
16:06
Njega životinja
16:33
Gulaš s krumpirom i palentom i brzi desert
16:48
Svježi u dan - tjelovježba
17:03
Dobrotvorni koncert za pašnjake Betlehema
17:50
Iskrena molba za životinje
18:09
Kupus i kelj - exquisite
18:37
Hrčak Asswien
19:00
Zbivanja 28 08.07.2011
19:09
Karnizam
19:33
Jasminini događaji na ljetnoj livadi
19:54
Objava Stvoritelja od 27.02.2001.
20:03
Reinkarnacija - Milosrdni dar života
20:56
Vitamin D
21:24
Po Govoru na Gori je moguće živjeti
22:07
Životinje pokazuju suosjećanje
22:17
Životinje u šumi
23:00
Zbivanja
23:11
Nagovještaj dolaska tješitelja i velike žene
00:13
Činjenice
00:49
Koncerti klasične glazbe u Altfeldu
07:00
Budilica
09:00
Staro vs. novo
10:00
Top 10 strano
10:40
Mix
11:00
Ljubavna priča
12:00
Novi zvuk
13:00
Ex Yu hitovi
14:00
Relax mix
16:00
Pop star
17:00
Best of
19:00
Rock star
20:00
Party mix
21:00
Party mix
22:00
Underground
23:00
Evergreen
00:00
Nesanica
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30